Logo Державний Герб України
Українська | English На головну | Пошук | Добавити закладку | Корисна інформація | Мапа сайту
Новини
Про Головне управління
Діяльність управління
Доступ до публічної інформації
Нормативно-правова база
Публікації
Соціально-економічне становище області
Статистична інформація
Експрес-випуски
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікації
Респондентам
Електронна звітність
ЄДРПОУ
Замовлення статистичної інформації
Анкетні опитування
Здійснення реформ в Україні
Конкурс на заміщення вакантних посад
Всеукраїнський перепис населення
Поштова скринькаДоступ до публічної інформації Інформація про систему обліку


Інформація про систему обліку

          Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" надходять до Головного управління статистики у Закарпатській області поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті Головного управління статистики в розділі "Доступ до публічної інформації", або надаються особисто запитувачем.
          Реєстрацію запитів на інформацію здійснює діловодна служба в системі електронного документообігу Головного управління статистики "Діловодство " централізовано в міру надходження.
          При реєстрації в діловодній службі на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.
          Зареєстровані запити на інформацію діловодна служба терміново передає до самостійного структурного підрозділу, відповідального за організацію доступу до публічної інформації.
          Підготовка відповіді на запит на інформацію не перевищує 5 робочих днів із дня реєстрації запиту діловодною службою.
          Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту.
          Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструє в спеціальному журналі реєстрації запитів на публічну інформацію самостійний структурний підрозділ, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації.
          Запити на інформацію та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються в самостійному структурному підрозділі, який визначено відповідальним за організацію доступу до публічної інформації, копії – у самостійному структурному підрозділі, який є відповідальним за розробку та зберігання документів (інформації), що запитуються.

Cистема обліку публічної інформаціїпопереднє вікно | вгору | закрити вікно